Komenda Miejska
PSP w Gdyni
SZUKAJ
TELEFONY

Wydarzenia

Ambulansowy pobór krwi w KM PSP w Gdyni

Strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi w Gdyni organizuje 15 marca br. ambulansowy pobór krwi. Zbiórka odbędzie się przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni ul. Władysława IV 12/14 w godz. 08.30-12.00.

W imieniu potrzebujących - zapraszamy!

Czujka na straży bezpieczeństwa

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa.

Co zrobić, aby uniknąć zaczadzenia? 

1. Systematycznie czyść, sprawdzaj szczelność i wykonuj przeglądy techniczne przewodów kominowych.

2. Użytkuj tylko sprawne techniczne urządzenia, zgodnie z instrukcją producenta.

3. Nie zasłaniaj i nie przykrywaj urządzeń grzewczych.

4. Nie zaklejaj i nie zasłaniaj kratek wentylacyjnych.

5. W przypadku wymiany okien na nowe, sprawdź poprawność działania wentylacji, nowe okna są najczęściej o wiele bardziej szczelne w stosunku do wcześniej stosowanych w budynku i mogą pogarszać wentylację.

WIZYTA KOMENDANTA GŁÓWNEGO PSP W POMORSKICH JEDNOSTKACH

10 marca 2019 roku komendant główny PSP gen. brygadier Leszek Suski wspólnie z zastępcą pomorskiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Piotrem Sochą wizytowali jednostki organizacyjne PSP województwa pomorskiego. Komendanci spotkali się z funkcjonariuszami z komend powiatowych PSP położonych w miejscowościach Kwidzyn, Malbork oraz Sztum.

Czytaj więcej...

Dzień kobiet

Z okazji Dnia Kobiet pomorscy strażacy składają Wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń, miłości oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, a także dużo uśmiechu nie tylko w tym szczególnym dniu.

 

Życzenia złożył również Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej:

Film promocyjny Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.

Szkoła Aspirtantów PSP w Poznaniu zrealizowała materiał filmowy poświęcony kształceniu w PSP. W krótkim filmie został przedstawiony bohater, który realizuje swoje dziecięce marzenia i podejmuje naukę w szkole aspirantów PSP, aby zostać strażakiem Państwowej Straży Pożarnej. Film ten w dokonały sposób przedstawia system kształcenia pożarniczego niezbędnego do dalszego rozwoju zawodowego.

Odtwórz film